سایت خرد-کن با توجه به خط مشی خود و همچنین تاکید بر حفظ احترام برای حریم شخصی کاربران ، در زمان خرید، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات محتوایی وب‌سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند. تا بتواند خدمات خود را به شکلی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد.

  • برای ارسال سفارشات عزیزان، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل آنها مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های خرد-کن در چهار چوب قانون و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک میباشد، از این رو وارد کردن اطلاعات مذکور الزامی است. به خاطر داشته باشید آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری عزیز هنگام خرید در پروفایل خود وارد می‌کند، از نظر خرد-کن ، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است پس تمام مکاتبات و پاسخ‌های خرد-کن از طریق آنها صورت می‌گیرد. بنابراین آدرس، شماره تماس‌های همراه و ثابت و ایمیلی که توسط مشتری عزیز در سایت ثبت میشود، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. اما اگر به هر دلیلی  در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، خرد-کن جهت حصول اطمینان از صحت و قطعیت سفارش ثبت شده، می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست نماید.
  • مشتریان عزیز در صورت تمایل می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند. در حالت کلی تنها آدرس و مشخصات وارد شده در سایت برای خرد-کن ملاک است و سفارش به همان آدرس ارسال میشود..
  • خرد-کن می‌تواند برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای مشتریان عزیز ‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که مشتریان عزیز تمایل به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند به ما اطلاع دهند. عدم اطلاع به خرد-کن ، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.
  • خرد-کن ممکن است نقد و نظرهای وارد شده در سایت را که خلاف موازین و قوانین وب سایت است ،ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، خرد-کن می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. مشتریان عزیز ضمن استفاده از خدمات ‌سایت خرد-کن ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق‌الذکر به خرد-کن اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.
    تاکید می‌کنیم که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده خود کاربران است پس برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را در اختیار شخص دیگری قرار دهند.
  • مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه خرد-کن را از خود سلب می‌کند. خرد-کن هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای خرد-کن وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
  • همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که خرد-کن همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آنها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی خرد-کن و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سواستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و خرد-کن حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.
    خرد-کن برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.